برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده نظام مهندسی شیراز

مجمع عمومی فوق‌العاده و انتخابات بازرسان و گروه‌های تخصصی سازمان برگزار شد.

به گزارش «صما» به نقل از روابط عمومی سازمان روز دوشنبه 6دی‌ماه1395 مجمع عمومی فوق‌العاده و انتخابات بازرسان و گروه‌های تخصصی سازمان در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز و با استقبال اعضای سازمان برگزار شد.

مجمع فوق‌العاده نوبت دوم سازمان با اعلام هیئت‌رئیسه سنی (آقای مهندس سیف‌زاده و خانم مهندس پاک‌باز و آقایان دکتر پاک‌نیت و مهندس سلیمی)، هیئت رئیسه اصلی مجمع (آقایان مهندس نامورچی، دکتر پاک‌نیت، مهندس سلیمی و مهندس هرمزی) با اکثریت آرا انتخاب شدند.

در این مجمع، مسائلی چون انتقال برخی ردیف‌های بودجه‌ای و اقدامات سازمان برای مجریان ذی‌صلاح مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

هفتمین دوره انتخابات گروه‌های تخصصی و بازرسان سازمان، پس از به پایان رسیدن مجمع عمومی و با ارائه و تأیید گزارش صفر بودن آرای تمام کاندیداها از سیستم نرم‌افزاری و پلمب صندوق‌های رأی در حضور هیئت اجرایی (آقایان مهندسان بهجت‌حقیقی، سیف‌زاده، زنگنه، علوی‌زاده و کمال‌زاده) و هیئت نظارت (آقای مهندس شاکرنیا) و بازرس منتخب هیئت مدیره (آقای مهندس مصاحب‌فرد) و حراست اداره کل راه و شهرسازی در ساعت 11:15 به‌صورت رسمی آغاز شد.

این انتخابات برای نخستین بار در کشور به صورت الکترونیکی و با استفاده از برنامه تهیه شده توسط واحد فناوری و اطلاعات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس برگزار شد. شایان یادآوری است در بخش احراز هویت انتخابات موارد مختلف امنیتی همچون کنترل هوشمند کارت عضویت، تطبیق چهره و ثبت هوشمند اثر انگشت لحاظ شد.

رأی‌گیری تا ساعت 18 ادامه داشت و پس از ارائه گزارش نرم‌افزار انتخاباتی و تأیید هیئت اجرایی و نظارت، نتایج اولیه انتخابات در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز اعلام شد. نتایج انتخابات در سایت سازمان قابل مشاهده است.