مجمع عمومی کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران برگزار شد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی، مجمع عمومی عادی سالانه و انتخابات بازرسان و اعضای علی البدل هیئت مدیره کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران، ۲ مرداد در سالن کنفرانس شهرداری منطقه ۹ تهران با حضور نمایندگانی از سوی ۲۲ انجمن عمرانی استانی برگزار شد.

در آغاز این مجمع، دبیر کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران، گفت: کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران یکی از تشکل های مهم و اثرگذاری است که از آغاز فعالیت خود تا به امروز همواره به عنوان خانه پیمانکاران این عرصه حامی و پشتیبان منافع جمعی آنها بوده است.

علی طاهری بیان کرد: قطعاً هر موفقیتی که برای این کانون حاصل شود نتیجه مستقیم آن به پیمانکاران عمرانی می رسد که این امر نیز مستلزم تلاش بی وقفه و از خودگذشتی نمایندگان آنها است.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم افرادی که امروز انتخاب می شوند بتواننند با در نظر داشتن این موارد و درک رسالتی که بر دوش آنها نهاده می شود بتوانند نمایندگانی شایسته برای جامعه عمرانی ایران باشند.

گفتنی است پس از رای گیری و شمارش آرا، سید محمدسعید حاجی میرزاده عضو هیئت مدیره انجمن یزد به عنوان عضو علی البدل اول و میثم صوفی نیارکی عضو هیئت مدیره انجمن قزوین به عنوان عضو علی البدل دوم و فیصل سبک روح دبیر انجمن آذربایجان غربی و حمید نوجوان رئیس هیئت مدیره انجمن آذربایجان شرقی به عنوان بازرسان این کانون انتخاب شدند.

نظر خود را بیان کنید