در ضیافت افطار کانون مطرح شد؛ حمایت نمایندگان مجلس از تشکیل نظام جامع پیمانکاری

image_pdfimage_print

ضیافت افطار کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران روز یکشنبه ۲۰ خردادماه ۱۳۹۷ در حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مدیران عالی رتبه کشوری و استانی، نمایندگان بنگاه های خصوصی و دبیران و روسای انجمن های پیمانکاران عمرانی سراسر کشور در هتل المپیک تهران برگزار شد.

حمیدرضا سیفی رئیس هیئت مدیره کانون سراسری پیمانکاران ایران در این ضیافت با ایراد سخنانی ضمن خوشامدگویی به میهمانان جلسه با بیان مشکلات پیمانکاران خصوصا عدم وجود متولی مشخص در این حوزه، پیشنهاد نظام جامع پیمانکاری را از طرف جامعه بزرک پیمانکاران جهت پیگیری از سوی نمایندگان محترم مجلس و سایر مسئولین مربوطه مطرح نمود.

در ادامه تعدادی از میمهانان ضیافت نیز به ایراد سخنانی در خصوص نقش و جایگاه پیمانکاران در توسعه اقتصاد مقاومتی پرداختند. از جمله سخنرانان این نشست می توان از مصطفوی رئیس نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه، کواکبیان عضو کمیسیون امینیت ملی و سیاست خارجی، لاشکی عضو کمیسون آموزش و تحقیقات ، حسن وند عضو کمیسیون انرژی و همچنین نماینده بیمه کوثر نام برد.

همچنین مسئله اختصاص یک کرسی در کمیسیون های تخصصی مجلس برای نماینده جامعه پیمانکاران نیز در گفتگوهای صورت گرفته میان حاضرین ضیافت افطاری مطرح و مورد تایید ضمنی حضار قرار گرفت. در همین راستا آقای دکتر پزشکیان و خانم دکتر ساعی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق این پیشنهاد، وعده پیگیری و همکاری دادند.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و بیش از سی نماینده محترم مجلس، حمزه مصطفوی رئیس نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه به همراه پنج معاون وزیر و تعدادی از مدیران کل کشوری و استانی، رئیس اتاق اصناف و تعاون و همچنین نمایندگان تشکل های فنی و مهندسی از جمله میهمانان ضیافت افطاری کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران بودند که بر پیگیری مشکلات و خواسته های جامعه پیمانکاری تاکید کردند.

نظر خود را بیان کنید